A201SN02 V4

| πίνακας Μοντέλο | A201SN02 V4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| A201SN02 V4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 408×306 mm |
| Περίγραμμα | 448×347 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Χρόνος απόκρισης | 11/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO A201SN02 V4.
Τα AUO A201SN02 V4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO A201SN02 V4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO A201SN02 V4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO A201SN02 V4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO A201SN02 V4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO A201SN02 V4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO A201SN02 V4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO A201SN02 V4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "A201SN02 V4"
- AUO A201SN02 V4
- Φύλλο δεδομένων A201SN02 V4
- Εικόνα A201SN02 V4
- Τιμή A201SN02 V4
- Διανομέας A201SN02 V4
